Dil Dil Dil
 
 
 
Refkar Kurumsal
Refkar Ürünlerl

KURUMSAL

 • Refkar Kurumsal
 • REFKAR Soğutma ve Isı Transfer Chz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2008 yılında uzun yılların tecrübesini yeni yapılanması birleştirerek İkitelli Demirciler Sanayi Sitesinde 300 m2 çalışma alanı ve 2 kişilik kadrosuyla imalata başlamıştır. REFKAR, tek bir sütunlu matkaba yılların tecrübesini yüklemiş, kısa zaman içinde oluşturduğu yoğun çalışma temposu neticesinde elde ettiği gelirin tamamını makine yatırımına aktarmış ve gelişmiştir. REFKAR 2011 yılında 1500 m2 kapalı alanı ve 15 kişilik ekibiyle ISO 9001 Kalite Yönetimine uygun, CE Sertifikalı ürünleriyle sektörde yerini almıştır. REFKAR, bu zaman diliminde kadrosuna 5 mühendis, 3 teknik ressam ve tüm bunlara paralel soğutma ve üretime özel yazılımlar ekleyerek kendini geliştirmeye devam etmiştir. Bünyesine kattığı CNC dik işleme merkezleri, plazma boru kesim ünitesi, bir TÜBİTAK projesi olan otomatik firkete makinesi ve buna benzer 50’ye yakın makineler ile kapasitesini günbegün artırmış ve 2014 yılında 30’u aşkın çalışanı ile 2800 m2si kapalı toplam 3500 m2lik yeni fabrikasına geçmiştir.

  Siz değerli iş ortaklarımıza daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaya devam edeceğiz.
 • VİZYON

  REFKAR, faaliyetinin her günü için, soğutma sektöründe teknolojik olarak en ileri ve kalite olarak en iyi üretimin nasıl başarıldığının öyküsünü yazmak üzere kurulmuştur ve faaliyet gösterdiği ürün gamında, Türkiye’nin ilk, dünyanın en büyük beş firmasından biri olmak hedefindedir.

  REFKAR, müşterilerini iş ortakları olarak görür. Bu, REFKAR’ın ve müşterilerinin aynı zamanda kazanması anlamına gelir.

  REFKAR müşterilerinin aklına gelen ilk isim, ilk kuruluş olma konumunu elde etmiş bir firma itibarına sahip olarak işini yapmak ister. Çalışanlarımız; ekip ruhuna sahip, sorumluluklarının bilincinde olan, çözüm ortaklarımızdır.

 • DEĞERLERİMİZ

  REFKAR'ın Temel Değerleri;


  - Güvenirlik,

  - Kalite,

  - Teknolojik yetkinlik,

  - Karşılıklı Sorumluluk bilincinde olmaktır.

  REFKAR ekolojik dengenin bilincinde, çevreci bir kuruluştur ve herkesin bu bilinç içinde hareket etmesini isteyen bir anlayışa sahiptir.
 • İHRACATLARIMIZ

  Refkar ihracat

Refkar Soğutma ve Isı Transfer Cihazları

Adres :

Hadımköy Mevkii, Koskoop Org. San. Böl. Ömerli Mah. Seciye Sok. No:9 Arnavutköy / İstanbul / Türkiye

Telefon: +90 212 671 95 99
Fax : +90 212 671 91 44
E-Mail : info@refkar.com
facebook Linkedin Instagram
Çözüm Ortaklarımız
Refkar Çözüm Ortakları Refkar Çözüm Ortakları
Sertifikalar
Refkar Çözüm Ortakları Refkar Çözüm Ortakları Refkar Çözüm Ortakları
Bağlı Olduğumuz Kuruluşlar
Refkar Çözüm Ortakları Refkar Çözüm Ortakları Refkar Çözüm Ortakları
Tüm Hakları Saklıdır. welamon